Εξεταστική Ιανουαρίου 2021 – Αγγλική Γλώσσα και Ορολογία

Αγαπητοί/ές φοιτητές/τριες,

Σας ανακοινώνουμε ότι το αναλυτικό πρόγραμμα για τα Τμήματα ΑΓΓ010 και ΑΓΓ030 του χειμερινού εξαμήνου με την ακριβή ημέρα και ώρα που ο/η καθένας/καθεμία από σας θα εξεταστεί διαδικτυακά στο μάθημα της Αγγλικής Γλώσσας και Ορολογίας, έχει αναρτηθεί τόσο στο studentsweb όσο και στο Αρχείο της πλατφόρμας teams. Μπορείτε επίσης να κατεβάσετε το πρόγραμμα για κάθε Τμήμα (010 και 030) από τους ακόλουθους υπερσυνδέσμους:

Αναλυτικό πρόγραμμα για Τμήμα ΑΓΓ010

Αναλυτικό πρόγραμμα για Τμήμα ΑΓΓ030

Δίπλα στην ημέρα και την ώρα αναγράφεται ο αριθμός μητρώου με βάση την αλφαβητική σειρά των δηλώσεών σας στην πλατφόρμα elearn. Η εξέταση θα είναι προφορική και θα γίνεται σε ομάδες των 4 ατόμων κάθε μισή ώρα (βλ. κελιά με διαφορετικό χρώμα).

Η Διδάσκουσα

Αμαλία Γεναράκη