Διαδικτυακή υποστήριξη διπλωματικής εργασίας | Μ. Χουβαρδάς, ΠΜΣ «Αρχαίος Μεσογειακός Κόσμος» | 10/7/24 @ 9.30, αίθ. 56

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Αρχαίος Μεσογειακός Κόσμος» του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας του Πανεπιστημίου Κρήτης σας καλεί την Τετάρτη 10 Ιουλίου 2024 και ώρα 09.30 στη διαδικτυακή υποστήριξη της διπλωματικής εργασίας του κ. Μηνά Χουβαρδά με θέμα «Οι πόλεις και οι μικρές κοινότητες των νησιών του Αιγαίου και η σχέση τους με την Αθηναϊκή ηγεμονία».

Όποια/-ος ενδιαφέρεται να παρακολουθήσει την υποστήριξη παρακαλείται να στείλει μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (μέχρι την προηγούμενη ημέρα πριν την έναρξη της υποστήριξης) με εκδήλωση ενδιαφέροντος συμμετοχής, (από τον πανεπιστημιακό του λογαριασμό για τα μέλη της ακαδημαϊκής κοινότητας) στο maridakis@ uoc.gr για να λάβει οδηγίες σύνδεσης.

Δείτε εδώ την αφίσα της υποστήριξης.