Ανακοίνωση διδάσκοντος Δ. Μποσνάκη για σεμινάριο ΚΑΡ383 “Κέντρα παραγωγής της γεωμετρικής κεραμικής”

Οι φοιτητές που είναι επιλεγμένοι στο σεμινάριο του κυρίου Μποσνάκη ΚΑΡ383 “Κέντρα παραγωγής της γεωμετρικής κεραμικής”, να επικοινωνήσουν άμεσα μέσα στο Σ/Κ μαζί του στο mail bosnakis@uoc.gr, και να παρακολουθούν καθημερινά τις ανακοινώσεις του στο e-learn, για να αποκτήσουν πρόσβαση στον κωδικό κατά την online διδασκαλία που θα γίνεται από την επόμενη Παρασκευή 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ κανονικά, όπως και η δια ζώσης διδασκαλία, από τις 2.30-5.30 και πιθανώς και αναπληρωματικά, όποια ώρα οριστεί το Σάββατο, μέσα από την πλατφόρμα των microsoft teams. Για τη χρήση του συστήματος της εξ αποστάσεως διδασκαλίας θα ενημερωθούν σχετικά κάνοντας κλικ εδώ.
Οι ομάδες των φοιτητές για τις 5 πρώτες γενικές παρουσιάσεις να είναι έτοιμες.